Huawei P40 128GB

589.00 

Prekės nr: 3145 Prekės nr: 3145 Kodas: 1441. Gamintojas: .

Svarbu. Be Google Play.

 

Norėdami sužinoti daugiau, spauskite ant nuotraukos.

Mėgaukitės visiškai naujais greičio ir galios potyriais, kuriuos suteikia pažangiausias „Kirin 990“ 5G ryšiui skirtų mikroschemų rinkinys. „Ultra Vision“ trijų modulių „Leica“ kamera su patobulintomis DI galimybėmis – tai revoliucija fotografijos ir videografijos srityse. Mėgaukitės puikiais vaizdais bei vaizdo įrašais ir leiskite jiems kalbėti už jus.

Mėgaukitės subtilia elegancija

Atspindėdamas gamtos grynumą, HUAWEI P40 perteikia grynas gilios jūros mėlynumo, ledo baltumo, juodą, vaiskią aukso ir sidabrinio miško spalvas. Šviesą atspindintis matinis paviršius paryškina lengvą gelmės, atskleidžiančios kiekvieno atspalvio eleganciją ir vidinę ramybę, pojūtį.

Tyrinėkite pasaulį, kurkite savo istorijas

Niekada nenustokite tyrinėti gyvenimo ir kurti istorijų. Veikdama kaip labai suderinta sistema, aukštos vaizdo kokybės „Ultra Vision“ penkių / keturių / trijų modulių „Leica“ kamera visada suteikia jums galimybę fotografuoti bet kada dieną ar naktį, nesvarbu, objektas yra arti ar nutolęs. Galite be pastangų užfiksuoti tai, ką matote, ir išreikšti tai, ką jaučiate.

50 MP „SuperSensing“ pagrindinė kamera

1/1,28 colių „Ultra Vision Sensor“
RYYB spalvų filtrų rinkinys
„Octa PD Autofocus“
Fotografuokite esant geram apšvietimui, kad būtų išryškintos detalės ir gautas itin aiškus vaizdas.

16 MP „Ultra Wide Angle Camera“

Fotografija itin plačiu kampu
2,5 cm makronuotrauka
Tyrinėkite pasaulį skirtingais rakursais.

MP telefotokamera

3x optinis priartinimas
5x hibridinis priartinimas
30x maksimalus priartinimas“
Užfiksuokite grožį per atstumą.

Visą dieną, aiškus vaizdas, išskirtinė raiška

Sektoriuje populiariausias 1/1,28 colio jutiklis su itin dideliais 2,44 μm dydžio pikseliais dabar įdiegtas išmaniajame telefone. Papildomas privalumas yra RYYB spalvų filtrų rinkinys, užtikrinamas puikus apšvietimas, didelis dinaminis diapazonas ir mažas triukšmas. Palaikydama „4-in-1“ pikselių apdorojimo technologiją ir „Octa PD Autofocus“, 50 MP pagrindinė kamera nustato naują aiškių nuotraukų darymo su tiksliomis detalėmis standartą, nesvarbu, ar aplinka sudėtinga ir kokios apšvietimo sąlygos. HUAWEI „XD Fusion Engine“, palaikoma patobulintų IPT ir NPU, yra visiškai pajėgi greitai apdoroti didžiulį informacijos kiekį ir ypač padidina kiekvienos nuotraukos, darytos tiek dieną, tiek naktį, aiškumą pikselių lygiu.

Kiekviena dalis leidžia pasakoti kitokią nuostabią istoriją

Džiaukitės naudojant 50 MP pagrindinę kamerą gaunamu puikiu kadru, kuriame atkuriamas tikroviškas vaizdas su daugybe nuostabių detalių. Padidinkite bet kokią nedidelę rėmelio dalį ir gausite dar vieną puikų aukštos kokybės ir spalvų kadrą.

Trokštamam aiškumui gauti pakanka tik nedaug šviesos

HUAWEI „Ultra Vision Sensor“ suteikia galimybę net ir tamsoje jūsų pasitikinčią savimi šypseną, dailią suknelę ir stulbinamą naktinę panoramą užfiksuoti su puikiu apšvietimu, ryškiomis spalvomis ir mažai triukšmo. Atraskite istorijas istorijose.

Keli židinio nuotoliai skirtingoms istorijoms

Dėl siūlomo 3x optinio priartinimo ir dėl 30x maksimalaus priartinimo HUAWEI P40 leidžia užfiksuoti sceną skirtingais atstumais. Pirmiausia pažiūrėkite bendrą vaizdą, tada atskiras detales ir galiausiai tai, ko anksčiau net nepastebėtumėte. Ta pati scena, tačiau skirtingos istorijos.

Prisiartinkite. Tampa vis geriau

Labai įspūdinga atrasti smulkiausių detalių, užfiksuotų 2,5 cm atstumu. Makroobjektyvu galite stebėti sudėtingas laikrodžio dalis, subtilius vabzdžių sparnus ar egzotiškus paveikslų potėpius.

„AI Portrait Studio“ jums ir kiekvienam

Kai naudojama „Ultra Vision“ pagrindinė kamera ir daugiaspektris spalvų temperatūros jutiklis su AI AWB algoritmu, „HUAWEI P40“ palaiko 45% didesnį spalvų tikslumą ir gali tiksliai analizuoti ir suskirstyti į segmentus aplinką ir žmones. Dėl patobulinimo pikselių lygiu jis atkuria originalų vaizdą su puikiu apšvietimu, natūraliomis spalvomis ir ryškiomis detalėmis. Jis visada yra parengtas daryti kokybiškas portretines nuotraukas bet kuriuo metu bet kokioje vietoje.

Atsipalaidavęs. Jūs visada atrodote puikiai

Visada būkite tikri, kad parodysite savo tikrąjį „aš“. 32 MP priekinė kamera kruopščiai išlaiko jūsų bruožus ir išmaniai sureguliuoja apšvietimo spalvas bei jūsų veido apšvietimą, kad kiekviena asmenukė atrodytų gražiai ir natūraliai.

Keli fokusavimo taškai ir iškraipymų korekcijos funkcija užtikrina gerą grupinės nuotraukos, kuri visus nudžiugins, kokybę.

HUAWEI „Golden Snap“ geriausios akimirkos DI funkcija

DI judesio algoritmas nustato ir atpažįsta laikysenos ir išraiškos ypatybes. Jis padaro kelias 4K judančias nuotraukas maždaug per 1,7 sekundės. „Gallery Edit“ funkcija rekomenduoja 1–3 geriausias judesio akimirkos nuotraukas.

HUAWEI „Golden Snap“ praeivių šalinimo DI funkcija

„Gallery Edit“ funkcija su dirbtiniu intelektu geba pašalinti praeivius suderinant kelis kadrus į vieną. Taip galite gauti švarų foną ir puikų fokusavimą.

HUAWEI „Golden Snap“ atspindžių šalinimo DI funkcija

Neleiskite, kad šviesos atspindys sugadintų gerą nuotrauką. Eikite į galeriją, ir DI redagavimo galimybė padės jums sutvarkyti nuotrauką pašalinant konkretų sluoksnį.

Išskirtinis veiksmingumas – realių potyrių garantas

Mėgaukitės nepaprasta sparta naudodami pirmąjį pasaulyje integruotą 5G „SoC“, „Kirin 990“ lustų 5G ryšiui rinkinį. Dėl 7 nm + EUV technologijos ir naujoviškos procesoriaus architektūros HUAWEI P40 pasižymi dideliu efektyvumu ir sistemos darbo sklandumu. Nustebsite dėl išskirtinio „Mali-G76 MC16 GPU“ grafikos našumo, neprilygstamo vaizdo apdorojimo kokybės, kurią užtikrina atnaujintas IPT, ir dviejų branduolių NPU pažangiosios DI galimybės.
4K interaktyvusis siuntimas srautu

Itin didelė tinklo sparta ir mažas delsos laikas reiškia, kad galite kiek norite mėgautis aiškiu ir sklandžiu 4K interaktyviuoju siuntimu srautu.

„Wi-Fi 6 Plus“

Naudojant dinaminę siauros dažnių juostos technologiją „Wi-Fi 6 Plus“ turinčio telefono signalas prasiskverbia pro daugiau sienų ir grindų. Dera su 160 MHz dažnių juosta, todėl užtikrina optimalų greitį, pasiekiantį iki 2,4 Gbps.

Tinklo suderinamumas

Dera su 2G / 3G / 4G / 5G, NA ir NSA tinklo architektūromis ir dauguma pagrindinių dažnių; tai leidžia keliauti po visą pasaulį.

Judėkite pirmyn, mėgaukitės kiekviena energijos kupina diena

Naujoviška procesoriaus architektūra leidžia efektyviai naudoti energiją. Be to, DI paskirstymo mechanizmas geriau panaudoja 3800 mAh akumuliatorių, kad būtų užtikrintas didesnis našumas ir ilgesnis darbo laikas.

22,5 W HUAWEI „SuperCharge“

Atsipalaiduokite ir išgerkite kavos. Kai būsite pasiruošę veiklai, jūsų telefonas veiks visu pajėgumu.

27 W HUAWEI „SuperCharge“ belaidis automobilinis įkroviklis

Su belaidžiu HUAWEI P40 krovikliu – dėklu galite mėgautis lengvu ir sparčiu krovimu netgi važiuojant automobiliu.

Apsauga visur: saugus ir patikimas

Jūsų veidas – jūsų slaptažodis

Atrakinimo pagal veidą funkcija tiksliai nustato jūsų veido bruožus, kad padėtų jums atrakinti ekraną arba pasiekti privačią programėlę. Nesvarbu, aplinka šviesi ar tamsi, patvirtinimas atliekamas greitai ir patikimai.

Palieskite, nuskaitykite ir patvirtinkite

Kaskart paimdami telefoną jį tuo pat metu galite ir atrakinti piršto atspaudu išplėstoje patvirtinimo srityje. Tai natūraliausias tikslaus ir labai greito patvirtinimo būdas.

Pažinsime jus, rūpinsimės jumis ir apsaugosime jus

Priekinis gesto jutiklis ir dvigubas NPU veikia kartu tam, kad suprastų jūsų rankos gestus ir padėtų valdyti slinkimo funkciją arba padaryti ekrano kopiją neliečiant telefono. Be to, kai įtaisai aptinka, kad dar kas nors žiūri į jūsų telefono ekraną, privatus pranešimas bus rodomas be jokios informacijos, taigi jūsų privatumas bus apsaugotas.

Dvigubas metodas, bendra apsauga

Nepriklausoma TEE OS yra sukurta tik slaptiems veiksmams. Šios sistemos mikrobranduoliui buvo suteiktas CC EAL 5+ (geriausias klasėje) saugumo sertifikatas. Taip pat įdiegtas saugus duomenų saugojimo lustų rinkinys, skirtas saugoti konfidencialiai informacijai. Be kitų saugos funkcijų, EMUI 10.1 suteikia ir visapusę apsaugą.

Patikimai saugomos programėlės

Norėdami užtikrinti kiekvienos programėlės, paleistos „HUAWEI AppGallery“, saugumą, sukūrėme nuo pradžios iki pabaigos visapusę sistemą, kuri apima kūrėjo tapatybės patvirtinimą, 4 lygių apsauginę aptikimo sistemą, apsaugines atsisiuntimo / diegimo ir vykdymo laiko apsaugos priemones.

Sklandus „AI Life“ veikimas

Laukiami HD skambučiai, netikėtos linksmybės

Net esant silpnam apšvietimui ar prastoms tinklo sąlygoms, „HUAWEI MeeTime“ leidžia užtikrinti stabilų garsą ir aukštos skyros vaizdo kokybę palaikant ryšį su kitais HUAWEI įrenginiais. Be to, galite bendrinti ekraną su draugais norėdami patarti, kur apsipirkti, arba patarti savo tėvams, kaip naudotis telefonu, parodydami jiems iš eilės visus veiksmus. Derindami su veiksmo kamera ar „Fisheye“ konferencinės kameros sistema, galėsite mėgautis kvapą gniaužiančiais skambučiais, produktyviais susitikimais ir skirtingais linksmybių vaizdais.

Sėkmingas darbas keliuose ekranuose

Dabar naudodami nešiojamojo kompiuterio programas galite ne tik sudaryti telefono sąsają su nešiojamuoju kompiuteriu, bet ir atverti failus telefone, kad galėtumėte juos redaguoti, arba tiesiogiai skambinti, naudodami nešiojamojo kompiuterio mikrofoną, garsiakalbius ir kamerą. Derinant programinę ir aparatinę įrangą šie du įrenginiai tampa vienu geresniu įrenginiu.

Paprasta bendrinimo funkcija

Nereikia jokių laidų, interneto duomenų plano ar įdiegti kokią nors programėlę; tereikia pasirinkti „HUAWEI Share“ funkciją, kurią naudodami galėsite lengvai ir greitai perkelti failus ar nuotraukas iš telefono, nešiojamojo kompiuterio, fotoaparato, drono ar spausdintuvo. Paprastu bakstelėjimu galite leisti muzikai iš jūsų telefono toliau skambėti per garsiakalbį arba prisijungti prie „Wi-Fi“ tinklo per kelvedį.

„Hey Celia“

Susipažinkite su naująja drauge Celia. Ji gali suprasti jūsų balso komandas ir padėti skambinti, įrašyti įvykius į kalendorių, atsakyti į žinutes, groti muziką ar sužinoti orų prognozę. Pasinaudojusi DI galimybėmis, ji taip pat gali matyti aplinkos objektus, t. y. atpažinti augalus, išversti meniu ir apskaičiuoti, kiek kalorijų yra priešais jus esančiame maiste.

Paprastos padalytų sąsajų nuorodos

Šiek tiek perbraukite iš dešinės pusės, kad būtų galima sukurti tinkintas programėlių nuorodas. Jei gaunate žinutę, tiesiog spustelėkite ją ir atsakykite mažame slankiajame lange, neįjungdami programėlių.

Vienas visų įrenginių valdymo pultas

Tiesiog braukite aukštyn iš kairės apatinės pusės; galite aktyvinti valdymo skydelį, jei norite valdyti visus netoliese esančius išmaniuosius įrenginius. Pavyzdžiui, galite tiesiogiai projektuoti telefono ekraną, pradėti dirbti keliuose ekranuose arba įjungti garsiakalbius.

Dizainas

Telefono forma Jutiklinis
Fizinė visų ženklų klaviatūra (QWERTY)

Išmatavimai

Matmenys, mm Aukštis: 148.9 mm; Storis: 8.5 mm; Plotis: 71.06 mm
Ekranas Spalvos: 16 mln. spalvų; Raiška: 2340 x 1080; Įstrižainė: 6.1 „; Tipas(technologija): OLED; Ekrano taškų tankis: 422 dpi
Svoris 175 g

Dalijimasis ir internetas

2G 2G; 2G tipas: GPRS / EDGE
3G 3G; 3G tipas: UMTS / HSPA
4G
5G Taip
Bluetooth
Naršyklė
El. pašto klientas
IrDA
NFC
WiFi
VoLTE

Operacinė sistema ir programinė įranga

Meniu lietuvių kalba
MS Office
Operacinė sistema Android; OS versija: v10.0 + HUAWEI EMUI 10.1 (Be Google Play)
PDF peržiūra

Komunikacija

Paskutinių atsakytų / neatsakytų telefono numerių sąrašas
Konferencinis pokalbis
Paskutinių rinktų telefono numerių sąrašas
Praleisti skambučiai su nurodytais data ir laiku
MMS
SMS lietuviškais rašmenimis

Navigacija

Navigacijos įrenginys A-GPS; GLONASS; BeiDou; Galileo; QZSS

Aparatinė įranga

Įkroviklio tipas microUSB Type-C
Procesorius Aštuonių branduolių 2 x 2.86 GHz Cortex-A76 + 2 x 2.36 GHz Cortex-A76 + 4 x 1.95 GHz Cortex-A55 Kirin 990 5G 7nm+
Standartinė baterija 3800 mAh
Dažnis, Mhz GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
Budėjimo laikas, iki (val.) 452
Pokalbio laikas, iki (min.) 1758
Vidinė atmintis 128 GB
RAM 8 GB
Sensoriai Akcelerometras, artumo jutiklis, aplinkos šviesos jutiklis, giroskopas, halo jutiklis, kompasas, pirštų atspaudų skaitytuvas
Sim kortelė 2 x nanoSIM
Jungtys microUSB Type-C 3.1 v1.0

Kamera

Kamera Kitos funkcijos: Automatinis fokusavimas Octa PD, OIS, plataus kampo f/1.9 + itin plataus kampo f/2.2 + telefoto f/2.4, 1/1.28″ Ultra Vision jutiklis, pikselių dydis 2,44 μm, RYYB spalvų filtrų rinkinys, 3x optinis artinimas, 5x hibridinis artinimas, 30x maksimalus artinimas, 2.5cm makronuotrauka, Leica optika, DI funkcijos; Raiška: 50 MP + 16 MP + 8 MP
Atskiras mygtukas fotografavimui / filmavimui
Blykstė Blykstės tipas: LED blykstė
Priekinė kamera Raiška, MP, ir kitos funkcijos: 32 MP
Filmavimas Filmavimas; Raiška, ir kitos funkcijos: 2160p@30/60fps, 1080p@30/60fps, 720p@960fps

Multimedia

Integruotas FM radio imtuvas
Žaidimai
Atminties kortelių palaikymas NM iki 256 GB
MP3 grotuvas
Diktofonas
Video grotuvas

Papildomos funkcijos

Skaičiuotuvas
Kalendorius (užrašinė)
Laikrodis, data
Užrašų knygutė
2 SIM
Mygtukinis
Pritaikyta neįgaliems

Pakuotė

Gamintojo puslapis https://consumer.huawei.com/lt/phones/p40/
Pakuotė Komplektacija: Telefonas (integruota baterija), USB tinklo įkrovimo adapteris + USB-C duomenų perdavimo/įkrovimo kabelis, ausinės (USB-C), dangtelių atidarymo raktas, vartotojo vadovas
Atsparumas vandeniui

Pagrindinė informacija

Regioninis/SIM kortelės užraktas