Huawei P40 Pro 256GB

649.00 

Prekės nr: 3139 Prekės nr: 3139 Kodas: 1440. Gamintojas: .

Svarbu. Be Google Play.

 

Norėdami sužinoti daugiau, spauskite ant nuotraukos.

 

Iškalbingi privalumai – naudodamiesi „Ultra Vision“ 4 modulių „Leica“ kamera, galite nuotraukas ir vaizdo įrašus daryti bet kada ir bet kur. Mėgaukitės visiškai naujais greičio ir galios potyriais, kuriuos suteikia pažangiausias „Kirin 990“ 5G ryšiui skirtų mikroschemų rinkinys. Naujoviškas dizainas pagerina vaizdo pramogas ir yra ergonomiškas, todėl patogesnis. Tyrinėkite dabartį ir ateitį naudodamiesi „HUAWEI P40 Pro“.

Žiūrėkite, palieskite, pajuskite. Patirkite jaudinamų įspūdžių.

Banguojantis stebuklas jūsų rankoje

Įkvėptas sruvenančio vandens žavesio ir formos, „Quad-Curve Overflow Display“ buvo atnaujintas1, kad neliktų kliūčių matymui ir vaizduotei nė viename krašte. Be to, 90 ekrano kadrų dažnis leidžia mėgautis svaiginamu vaizdu visame skystųjų kristalų ekrane. Uždedamas vidurinis rėmelis ir suapvalinti apsauginiai kampai sustiprina harmonijos pojūtį, nes yra patrauklūs akiai ir malonūs rankai.

Mėgaukitės subtilia elegancija

Atspindėdamas gamtos grynumą, „HUAWEI P40 Pro“ perteikia grynas gilios jūros mėlynumo, ledo baltumo, juodą, vaiskią aukso ir sidabrinio miško spalvas. Šviesą atspindintis matinis paviršius paryškina lengvą gelmės, atskleidžiančios kiekvieno atspalvio eleganciją ir vidinę ramybę, pojūtį.

Tyrinėkite pasaulį, kurkite savo istorijas

Niekada nenustokite tyrinėti gyvenimo ir kurti istorijų. Veikdama kaip labai suderinta sistema, aukštos vaizdo kokybės „Ultra Vision“ penkių / keturių / trijų modulių „Leica“ kamera visada suteikia jums galimybę fotografuoti bet kada dieną ar naktį, nesvarbu, objektas yra arti ar nutolęs. Galite be pastangų užfiksuoti tai, ką matote, ir išreikšti tai, ką jaučiate.

50 MP „SuperSensing“ pagrindinė kamera

1/1.28 colių „Ultra Vision Sensor“
RYYB spalvų filtrų rinkinys
„Octa PD Autofocus“
Fotografuokite esant geram apšvietimui

12 MP „Telephoto Cameras“

5x „Optical Zoom“
10x „Hybrid Zoom“
50x „Max Zoom“
Priartinkite

40 MP „Wide Angle Cine Camera“

1/1.54 colių jutiklis
4K silpno apšvietimo vaizdo įrašas
Teleobjektyvu filmuotas vaizdo įrašas
Labai sulėtinto vaizdo įrašas
Ilgųjų intervalų vaizdo įrašas
Filmavimo kamera su keliomis funkcijomis.

3D „Depth Sensing“ kamera

Gylio aptikimas realiuoju laiku
Profesionaliai sukurkite neryškaus fono efektus.

Visą dieną, aiškus vaizdas, išskirtinė raiška

Sektoriuje populiariausias 1/1.28 colio jutiklis su itin dideliais 2.44 μm dydžio pikseliais dabar įdiegtas išmaniajame telefone. Papildomas privalumas yra RYYB spalvų filtrų rinkinys, užtikrinamas puikus apšvietimas, didelis dinaminis diapazonas ir mažas triukšmas. Palaikydama „4-in-1“ pikselių apdorojimo technologiją ir „Octa PD Autofocus“, 50 MP pagrindinė kamera nustato naują aiškių nuotraukų darymo su tiksliomis detalėmis standartą, nesvarbu, ar aplinka sudėtinga ir kokios apšvietimo sąlygos. HUAWEI „XD Fusion Engine“, palaikoma patobulintų ISP ir NPU, yra visiškai pajėgi greitai apdoroti didžiulį informacijos kiekį ir ypač padidina kiekvienos nuotraukos, darytos tiek dieną, tiek naktį, aiškumą pikselių lygiu.

Kiekviena dalis leidžia pasakoti kitokią nuostabią istoriją

Džiaukitės naudojant 50 MP pagrindinę kamerą gaunamu puikiu kadru, kuriame atkuriamas tikroviškas vaizdas su daugybe nuostabių detalių. Padidinkite bet kokią nedidelę rėmelio dalį ir gausite dar vieną puikų aukštos kokybės ir spalvų kadrą.

Trokštamam aiškumui gauti pakanka tik nedaug šviesos

HUAWEI „Ultra Vision Sensor“ suteikia galimybę net ir tamsoje jūsų pasitikinčią savimi šypseną, dailią suknelę ir stulbinamą naktinę panoramą užfiksuoti su puikiu apšvietimu, ryškiomis spalvomis ir mažai triukšmo.

Nuo čia iki ten, toliau ir aiškiau, nei matote

„SuperZoom“ periskopinio objektyvo dizainas visiems žinomas, nes keli objektyvai sudedami į kompaktišką korpusą. Taip galite aiškiai matyti objektus, kurie yra jums tiesiai prieš akis, taip pat esančiuosius už matymo lauko. Naujoviškas RYYB jutiklis užtikrina gerą aiškumą net ir esant silpnam apšvietimui. O patobulintas AIS ir OIS užtikrina neprilygstamą priartinimą iki 50x.

Stovėkite vietoje. Atraskite nematomas detales.

Nereikia žengti nė žingsnio pirmyn. Visi objektai priartinami užtikrinant didelę skyrą, ryškius kontūrus ir tikroviškas spalvas. Galėsite išvysti išskirtinę mėgstamo dainininko gitarą, įspėjamojo ženklo tekstą kitoje upės pusėje ir sportininko džiaugsmo ašaras. Visas šias detales verta matyti.

„AI Portrait Studio“ jums ir kiekvienam

Kai naudojama „Ultra Vision“ pagrindinė kamera ir patobulintas DI algoritmas, „HUAWEI P40 Pro“ gali tiksliai analizuoti ir suskirstyti į segmentus aplinką ir žmones. Dėl patobulinimo pikselių lygiu jis atkuria originalų vaizdą su puikiu apšvietimu, natūraliomis spalvomis ir ryškiomis detalėmis. Jis visada yra parengtas daryti kokybiškas portretines nuotraukas bet kuriuo metu bet kokioje vietoje.

Atrodykite geriausiai be ypatingų pastangų

Naudojant naują rinkinį, kurį sudaro patobulinta didelės raiškos 32 MP priekinė kamera su automatinio fokusavimo funkcija ir IR gylio jautros kamera, galima padaryti kokybišką asmenukę su natūralaus neryškaus fono efektu. Išmanusis apšvietimo, odos spalvos ir tekstūros optimizavimas yra tikslesnis ir asmeniškesnis, kad pamėgtumėte daryti asmenukes.

Keli fokusavimo taškai ir iškraipymų korekcijos funkcija užtikrina gerą grupinės nuotraukos, kuri visus nudžiugins, kokybę.

DI daro stebuklus

„HUAWEI Golden Snap AI Best Moment“

DI judesio algoritmas nustato ir atpažįsta laikysenos ir išraiškos ypatybes. Jis padaro kelias 4K judančias nuotraukas maždaug per 1,7 sekundės4 ir rekomenduoja 1–3 geriausias judesio akimirkos nuotraukas.

„HUAWEI Golden Snap AI Remove Passersby“

Leiskite DI pašalinti praeivius5 suderinant kelis kadrus į vieną. Taip galite gauti švarų foną ir puikų fokusavimą.

„HUAWEI Golden Snap AI Remove Reflection“

Neleiskite, kad šviesos atspindys sugadintų gerą nuotrauką. Eikite į galeriją, ir DI redagavimo galimybė padės jums sutvarkyti nuotrauką pašalinant konkretų sluoksnį.

Jūs sprendžiate, kokia bus istorija. Mes tai nufilmuosime.

Profesionali 40 MP plataus kampo vaizdo kamera su naujovišku RYYB jutikliu leidžia pasireikšti jūsų kūrybingumui kuriant vaizdo filmus. Turėdami tiek daug filmavimo funkcijų, galite įrašyti 4K didelės skyros vaizdo įrašus ir su galine, ir su priekine kamera, užfiksuoti ryškias geriausias ir ramias gyvenimo akimirkas arba priartinti vaizdą bei papasakoti istorijas skirtingais būdais.

Prisiminkite nuostabią naktį, užfiksuokite įsimintiną istoriją

Įrašykite aukštos kokybės vaizdo įrašą bet kokiomis apšvietimo sąlygomis. Nesvarbu, fotografuojate naktinį gyvenimą ar žiūrite, kaip leidžiantis saulei vaikai žaidžia paplūdimyje, kiekviena istorija bus įrašoma taip, kaip ji nutiko jūsų akyse. Iki ISO 51200 vis dar galėsite užfiksuoti aiškią istoriją.

Dreba rankos? Nesijaudinkite.

Laikykite telefoną. Priartinkite scenos vietą. Naudodamiesi visiškai naujomis HUAWEI funkcijomis AIS ir OIS, galėsite aiškiai ir stabiliai užfiksuoti bet kokią istoriją net per atstumą.

Klausykitės to, kas jums patinka

Žmonės kalbasi, žmonės dainuoja. Balsas sklinda kartu su jūsų kamera. Priartinkite tai, ką norite išgirsti, ir klausykitės garsiai.

Nuo asmenukės iki vaizdo asmenukės

Dabar galite įrašyti ypač aiškius asmenukės vaizdo įrašus, naudodami 4K priekinės kameros vaizdo įrašymo funkciją. Pradėkite savo 4K vaizdo tinklaraštį ir būkite visada pasirengę dalytis kasdienėmis istorijomis.

Įšaldykite skriejantį laiką

Tapkite burtininku, sulėtindami laiką ir mėgaudamiesi kiekviena brangia akimirka, pasinaudoję 7680 fps itin sulėtinto vaizdo režimu.

Pagaukite laiko esmę

Palaikanti 4K ir įrašymą itin plačiu kampu, „Pro Level“ ilgųjų intervalų vaizdo įrašo funkcija leidžia įsiminti kiekvieną akimirką per kelias sekundes.

Išskirtinis veiksmingumas – realių potyrių garantas

Mėgaukitės nepaprasta sparta naudodami pirmąjį pasaulyje integruotą 5G „SoC“, „Kirin 990“ lustų 5G ryšiui rinkinį. Dėl 7 nm + EUV technologijos ir naujoviškos procesoriaus architektūros „HUAWEI P40 Pro“ pasižymi dideliu efektyvumu ir sistemos darbo sklandumu. Nustebsite dėl išskirtinio „Mali-G76 MC16 GPU“ grafikos našumo, neprilygstamo vaizdo apdorojimo kokybės, kurią užtikrina atnaujintas IPT, ir dviejų branduolių NPU pažangiosios DI galimybės.

Pasinerkite į žaidimus, kontroliuodami viską

Patobulinta vaizdų dorojimo sistema sumaniai optimizuoja vaizdo kadrus, kad užtikrintų aukštą sklandumo lygį ir sumažintų energijos sąnaudas. Stulbinamame 90 Hz ekrane išvysite tikruosius žaidimo, esant 90 fps, privalumus. Dabar jis yra sklandesnis ir stabilesnis, nes daugiausia laiko naudojamas aukštas kadrų dažnis. Ir nesijaudinkite dėl perkaitimo problemos, nes unikali 3D grafeno plėvelės sistema „SuperCool“ susieta su ypač plonu VC, kad efektyviai pašalintų šilumą.

4K interaktyvusis siuntimas srautu

Itin didelė tinklo sparta ir mažas delsos laikas reiškia, kad galite kiek norite mėgautis aiškiu ir sklandžiu 4K interaktyviuoju siuntimu srautu.

„Wi-Fi 6 Plus“

Naudojant dinaminę siauros dažnių juostos technologiją „Wi-Fi 6 Plus“ turinčio telefono signalas prasiskverbia pro daugiau sienų ir grindų. Palaiko 160 MHz dažnių juostą, todėl užtikrina optimalų greitį, pasiekiantį iki 2.4 Gbps.

Tinklo suderinamumas

Palaiko 2G / 3G / 4G / 5G, NA ir NSA tinklo architektūras ir daugumą pagrindinių dažnių; tai leidžia keliauti po visą pasaulį.

Judėkite pirmyn, mėgaukitės kiekviena energijos kupina diena

Naujoviška procesoriaus architektūra leidžia efektyviai naudoti energiją. Be to, DI paskirstymo mechanizmas geriau panaudoja 4200 mAh akumuliatorių, kad būtų užtikrintas didesnis našumas ir ilgesnis darbo laikas.

40 W HUAWEI „SuperCharge“

Atsipalaiduokite ir išgerkite kavos. Kai būsite pasiruošę veiklai, jūsų telefonas veiks visu pajėgumu.

27 W belaidis HUAWEI „SuperCharge“ įkroviklis

Suteikia galimybę greitai, saugiai ir lengvai įkrauti. Pasiimkite jį, kada tik panorėję.

27 W HUAWEI „SuperCharge“ belaidis automobilinis įkroviklis

Lengvas ir greitas įkrovimas važiuojant. Geriau panaudokite savo laiką.

Atvirkštinis belaidis įkrovimas

Artimai dalykitės savo meile ir galia.

Apsauga visur: saugus ir patikimas

IP68 apsaugos klasė; sukurtas nepriklausomoms sieloms

Apsaugotas nuo staigaus lietaus lašų ar atsitiktinių purslų, todėl galite laisvai tyrinėti aplinką ir leistis ieškoti nuotykių. Laikas atskleisti visą savo energiją ir kūrybingumą.

Jūsų veidas – jūsų slaptažodis

Atrakinimo pagal veidą funkcija tiksliai nustato jūsų veido bruožus, kad padėtų jums atrakinti ekraną arba pasiekti privačią programą. Nesvarbu, aplinka šviesi ar tamsi, patikra atliekama greitai ir patikimai.

Palieskite, nuskaitykite ir patvirtinkite

Kaskart paimdami telefoną jį tuo pat metu galite ir atrakinti piršto atspaudu išplėstoje patikros srityje. Tai natūraliausias tikslios ir labai greitos patikros būdas.

Matysime, pažinsime ir apsaugosime jus

Priekinis gesto jutiklis ir dvigubas NPU veikia kartu tam, kad suprastų jūsų rankos gestus ir padėtų valdyti slinkimo funkciją arba padaryti ekrano kopiją neliečiant telefono. Be to, kai įtaisai aptinka, kad dar kas nors žiūri į jūsų telefono ekraną, privatus pranešimas bus rodomas be jokios informacijos, taigi jūsų privatumas bus apsaugotas.

Dvigubas metodas, bendra apsauga

Nepriklausoma TEE OS yra sukurta tik slaptiems veiksmams. Šios sistemos mikrobranduoliui buvo suteiktas CC EAL 5+ (geriausias klasėje) saugumo sertifikatas. Taip pat įdiegtas saugus duomenų saugojimo lustų rinkinys, skirtas saugoti konfidencialiai informacijai. Be kitų saugos funkcijų, EMUI 10.1 suteikia ir visapusę apsaugą.

Patikimai saugomos programos

Norėdami užtikrinti kiekvienos programos, paleistos „HUAWEI AppGallery“, saugumą, sukūrėme nuo pradžios iki pabaigos visapusę sistemą, kuri apima kūrėjo tapatybės patvirtinimą, 4 lygių apsauginę aptikimo sistemą, apsaugines atsisiuntimo / diegimo ir vykdymo laiko apsaugos priemones.

Sklandus „AI Life“ veikimas

Laukiami HD skambučiai, netikėtos linksmybės

Net esant silpnam apšvietimui ar prastoms tinklo sąlygoms, „HUAWEI MeeTime“ leidžia užtikrinti stabilų garsą ir aukštos skyros vaizdo kokybę palaikant ryšį su kitais HUAWEI įrenginiais. Be to, galite bendrinti ekraną, kad padėtumėte šeimai ar draugams išspręsti telefono problemas, parodydami jiems iš eilės visus veiksmus. Derindami su trečiųjų šalių aparatine įranga, pavyzdžiui, 360° kamera ar dronais, galėsite mėgautis kvapą gniaužiančiais skambučiais, produktyviais susitikimais ir skirtingais linksmybių vaizdais.

Sėkmingas darbas keliuose ekranuose

Dabar naudodami nešiojamojo kompiuterio programas galite ne tik sudaryti telefono sąsają su nešiojamuoju kompiuteriu, bet ir atverti failus telefone, kad galėtumėte juos redaguoti, arba tiesiogiai skambinti, naudodami nešiojamojo kompiuterio mikrofoną, garsiakalbius ir kamerą. Derinant programinę ir aparatinę įrangą šie du įrenginiai tampa vienu geresniu įrenginiu.

Paprasta bendrinimo funkcija

Nereikia jokių laidų, interneto duomenų plano ar įdiegti kokią nors programą; tereikia pasirinkti „HUAWEI Share“ funkciją, kurią naudodami galėsite lengvai ir greitai perkelti failus ar nuotraukas iš telefono, nešiojamojo kompiuterio, fotoaparato, drono ar spausdintuvo. Paprastu bakstelėjimu galite leisti muzikai iš jūsų telefono toliau skambėti per garsiakalbį arba prisijungti prie „Wi-Fi“ tinklo per maršrutizatorių.

„Hey Celia“

Susipažinkite su naująja drauge Celia. Ji gali suprasti jūsų balso komandas ir padėti skambinti, įrašyti įvykius į kalendorių, atsakyti į pranešimus, groti muziką ar sužinoti orų prognozę. Pasinaudojusi DI galimybėmis, ji taip pat gali matyti aplinkos objektus, t. y. atpažinti augalus, išversti meniu ir apskaičiuoti, kiek kalorijų yra priešais jus esančiame maiste.

Paprastos padalytų sąsajų nuorodos

Šiek tiek perbraukite iš dešinės pusės, kad būtų galima sukurti tinkintas programų nuorodas. Jei gaunate pranešimą, tiesiog spustelėkite jį ir atsakykite mažame slankiajame lange, neįjungdami programų.

Vienas visų įrenginių valdymo pultas

Tiesiog braukite aukštyn iš kairės apatinės pusės; galite aktyvinti valdymo skydelį, jei norite valdyti visus netoliese esančius išmaniuosius įrenginius. Pavyzdžiui, galite tiesiogiai projektuoti telefono ekraną, pradėti dirbti keliuose ekranuose arba įjungti garsiakalbius.

Dizainas

Telefono forma Jutiklinis
Fizinė visų ženklų klaviatūra (QWERTY)

Išmatavimai

Matmenys, mm Aukštis: 158.2 mm; Storis: 8.95 mm; Plotis: 72.6 mm
Ekranas Spalvos: 16 mln. spalvų; Raiška: 2640 x 1200; Įstrižainė: 6.58 „; Tipas(technologija): OLED, 90Hz; Ekrano taškų tankis: 441 dpi
Svoris 209 g

Dalijimasis ir internetas

2G 2G; 2G tipas: GPRS / EDGE
3G 3G; 3G tipas: UMTS / HSPA
4G
5G Taip
Bluetooth
Naršyklė
El. pašto klientas
IrDA
NFC
WiFi
VoLTE

Operacinė sistema ir programinė įranga

Meniu lietuvių kalba
MS Office
Operacinė sistema Android; OS versija: v10.0 + HUAWEI EMUI 10.1 (Be Google Play)
PDF peržiūra

Komunikacija

Paskutinių atsakytų / neatsakytų telefono numerių sąrašas
Konferencinis pokalbis
Paskutinių rinktų telefono numerių sąrašas
Praleisti skambučiai su nurodytais data ir laiku
MMS
SMS lietuviškais rašmenimis

Navigacija

Navigacijos įrenginys A-GPS; GLONASS; BeiDou; Galileo; QZSS; NavIC

Aparatinė įranga

Įkroviklio tipas microUSB Type-C
Procesorius Aštuonių branduolių 2 x 2.86 GHz Cortex-A76 + 2 x 2.36 GHz Cortex-A76 + 4 x 1.95 GHz Cortex-A55 Kirin 990 5G 7nm+
Standartinė baterija 4200 mAh
Dažnis, Mhz GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
Budėjimo laikas, iki (val.) 463
Pokalbio laikas, iki (min.) 2244
Vidinė atmintis 256 GB
RAM 8 GB
Sensoriai Akcelerometras, artumo jutiklis, aplinkos šviesos jutiklis, giroskopas, halo jutiklis, kompasas, pirštų atspaudų skaitytuvas, veido atpažinimas
Sim kortelė 2 x nanoSIM
Jungtys microUSB Type-C 3.1 v1.0, wireless charging

Kamera

Kamera Kitos funkcijos: Automatinis fokusavimas Octa PD, OIS, plataus kampo f/1.9 + itin plataus kampo f/1.8 + telefoto f/3.4 + gylio, 1/1.28″ Ultra Vision jutiklis, pikselių dydis 2,44 μm, RYYB spalvų filtrų rinkinys, 5x optinis artinimas, 10x hibridinis artinimas, 50x maksimalus artinimas, Leica optika, DI funkcijos; Raiška: 50 MP + 40 MP + 12 MP + 3D Depth
Atskiras mygtukas fotografavimui / filmavimui
Blykstė Blykstės tipas: LED blykstė
Priekinė kamera Raiška, MP, ir kitos funkcijos: 32 MP
Filmavimas Filmavimas; Raiška, ir kitos funkcijos: 2160p@30/60fps, 1080p@30/60fps, 720p@960fps, 720@7680fps

Multimedia

Integruotas FM radio imtuvas
Žaidimai
Atminties kortelių palaikymas NM iki 256 GB
MP3 grotuvas
Diktofonas
Video grotuvas

Papildomos funkcijos

Skaičiuotuvas
Kalendorius (užrašinė)
Laikrodis, data
Užrašų knygutė
2 SIM
Mygtukinis
Pritaikyta neįgaliems

Pakuotė

Gamintojo puslapis https://consumer.huawei.com/lt/phones/p40-pro/
Pakuotė Komplektacija: Telefonas (integruota baterija), USB tinklo įkrovimo adapteris + USB-C duomenų perdavimo/įkrovimo kabelis, ausinės (USB-C), dangtelių atidarymo raktas, vartotojo vadovas
Atsparumas vandeniui

Pagrindinė informacija

Regioninis/SIM kortelės užraktas