Samsung Galaxy S21 128GB

789.00 

Prekės nr: 4097 Prekės nr: 4097 Kodas: 1612. Gamintojas: .

Svarbu. Naujųjų S21 linijos telefonų komplektacijoje nebelieka: kroviklio ir ausinių. Dėžutėje rasite: telefoną ir USB laidą.

Akcija: Atiduokite seną ir sutaupykite. Grąžinę seną įrenginį, kaip nurodyta www.senainauja.lt, papildomai gaukite:

100 Eur premiją prie įrenginio vertės, įsigyjant Samsung Galaxy Samsung Galaxy Z Fold3 5G | Flip3 5G | S21 | S21+ | S21 Ultra 5G, Watch4 | Watch4 Classic, Tab S7 | Tab S7+ | Tab S7 FE,

50 Eur premiją prie įrenginio vertės, įsigyjant Samsung Galaxy A52s 5G,

30 Eur premiją prie įrenginio vertės, įsigyjant Samsung Galaxy Buds2 | Buds Live | Buds Pro.

Norint dalyvauti akcijoje ir gauti papildomą premiją, senojo įrenginio vertė turi būti mažiausiai 10 Eur. Pasiūlymas galioja nuo 2021 m. lapkričio 15 d. iki 2021 m. lapkričio 30 d. Daugiau informacijos www.senainauja.lt.

Daugiau apie akcijos sąlygas skaitykite čia.

 

Sukurti tam, kad kiekviena diena būtų įspūdinga

Daugiau niekada nepraleiskite tobulo kadro. Susipažinkite su „Galaxy S21 5G“ ir „S21+ 5G“ modeliais. Tobuli vaizdo įrašai ir fotografijos, mėgaukitės nepakartojama 8K raiška ir iš vaizdo įrašų iškirpkite neįtikėtinas nuotraukas. Pasirinkite Jums geriausiai tinkamą dydį: 64MP, greičiausia mūsų kada nors sukurta mikroschema bei ištisą dieną veikianti baterija. Neįtikėtina technologija.

Sukurta susukti galvas Galaxy S21 5G

  • 6,2” ekranas
  • „Infinity-O Display“
  • Dinaminis „Amoled 2X“
  • Akims komfortą užtikrinanti apsauga

Itin sklandus 120 Hz ekranas

Mūsų sklandžiausiai veikiantis slinkimo ekranas, kad spėtumėte peržiūrėti visus savo sklaidos kanalus. Neįtikėtinas greitis, su kiekvienu prisilietimu ekranas nustato naujinimo spartą pagal tai, ką darote savo įrenginyje.

Dinaminis „AMOLED 2X“

Labai ryškus. Puikiausios spalvos. Sklandi patirtis – ekranas pasižymi ryškiomis spalvomis ir aiškumu, tokiu būdu suteikiama neįtikėtina žiūrėjimo patirtis. Net ir ryškioje saulės šviesoje.

Akių komfortą užtikrinanti apsauga

Jūsų artimiausias filmų maratonas tapo dar malonesnis. „Galaxy S21 5G“ ir „S21+ 5G“ gerokai sumažina akių nuovargį, tokiu būdu galite be perstojo žiūrėti mėgstamiausius filmus rytais, vakarais ir nakties metu.

„GORILLA GLASS VICTUS™“ – neįtikėtina apsauga

Sukurtas „o ne!“ momentams, „Gorilla Glass Victus™“ apsaugo nuo įbrėžimų ir pasižymi aukščiausios kokybės atsparumu nuo smūgių, tai tvirčiausias išmanusis telefonas.

Fiksuokite įspūdingas nuotraukas kiekviename 8K vaizdo įraše

Išmanusis telefonas gali filmuoti 8K vaizdo įrašus, tai aukščiausia įmanoma raiška, kuri yra išmaniuosiuose telefonuose, o vaizdai atrodo geriau už kino teatruose matomus vaizdus. Naudodami 8k raiškos ir 24 fps kamerą, kiekvienas nufilmuotas vaizdo tinklaraštis ir visi įmažinti prisiminimai pasižymės aukščiausia įmanoma kokybe. Įrašykite, įkelkite ir žiūrėkite per „YouTube“.

Tuomet panaudokite „8K Video Snap“ funkciją ir iš 8k vaizdo įrašų iškirpkite bei sudarykite asmeninį aukštos kokybės 33 MP nuotraukų albumą. Lengvai nufilmuokite, o tada iškirpkite.

„SINGLE TAKE“ – vienas kadras ir baigta

Nufilmuotas riedučiais besivažinėjančių draugų grupės įrašas pavirsta į daugelį nuotraukų ir trumpus vaizdo įrašus, kuriuose naudojami įvairūs filtrai ir iškirpimo efektai.

Nufilmuokite vieną kadrą, o dirbtinis intelektas pavers jį į vertas dėmesio nuotraukas ir vaizdo įrašus, iš kurių galėsite pasirinkti. Tai kaip asmeninis vaizdo įrašų redaktorius, kuris gali apkarpyti, sulėtinti ir stabilizuoti vaizdą, tokiu būdu sukurdamas puikų turinį, tinkantį patalpinti „Instagram“ platformoje.

Pilnas veiksmo ir itin sklandus

Su „Super Steady“ norisi, kad būtų veiksmas. Mes sujungėme dirbtinio intelekto stabilizavimą su 60 fps kamera, kad jūsų nuotykiai taptų ekstremalesni, nes jūsų telefonas prilygsta veiksmo kamerai.

„Super Smooth“ 60 fps vaizdo įrašai suteikia galimybę dar kartą, su neįtikėtinu sklandumu patirti ankstesnius įvykius. Dinamiškas kadravimo dažnis yra nustatomas automatiškai, tokiu būdu, nepriklausomai nuo apšvietimo, galėsite filmuoti itin sklandžius vaizdo įrašus.

PROFESIONALŲ KATEGORIJOS KAMERA

Grožis matomas detalėse

Fotografuokite taikydami 64 megapikselių raišką ir įamžinkite visas įmanomas detales.

PORTRETAS

Akimirksniu paruoštas „Instagram“ socialiniam tinklui

Portretai niekada taip gerai neatrodė. Darykite socialiniams tinklams skirtas nuotraukas be papildomo redagavimo.

Dirbtinis intelektas analizuoja veidus, natūralų apšvietimą, kampus ir kryptis – tokiu būdu užtikrinamas fotografuojamo objekto ar asmens fokusavimas ir puiki vaizdo kokybė.

NAKTIES REŽIMAS

Moteris, stovyklaujanti savo furgono gale. Vienas vaizdas padarytas su „Galaxy S21 Plus 5G“ nenaudojant nakties režimo, kitas – naudojant. Nuotrauka, padaryta naudojant nakties režimą, yra kur kas aiškesnė ir detalesnė, joje daugiau spalvų nei kitokioje nuotraukoje.

Nėra apšvietimo komandos? Erzina kameros blykstė? Jokių bėdų. Dabar nenaudodami papildomos įrangos galite ryškiomis spalvomis įamžinti naktinius kadrus.

„30X SPACE ZOOM“

Atsisveikindami pasakykite „per toli“

Automobilis su pora, sėdinčia ant galinės sėdynės. Priartinę galite pamatyti žmogų, sėdintį ant vairuotojo sėdynės. Kai priartinate maksimaliai 30 k., per šoninio vaizdo veidrodėlį matote jos besišypsantį veidą.

Pagerinta kameros kokybė suteikia galimybę skaitmeniniu būdu priartinti vaizdą 30 k., tokiu būdu atrodo, kad šias galines sėdynes iš tikrųjų galima pasiekti.8 „Zoom Lock“ stabilizuoja kadrą vos tik jūsų ranka pradeda drebėti.

ASMENUKĖ

Darykite geriausias savo nuotraukas

Asmenukių režimą sustiprina AI, išryškindamas visas funkcijas tikroviškomis ir gyvybingomis spalvomis.

10 MP į priekį atsukta kamera pastebi daugybę detalių, o greitas automatinis fokusavimas užtikrina, kad fotografuoti būtų lengva.

IŠMANUS AKUMULIATORIUS

  • Veikia ilgiau, nei bet kuris kitas telefonas, kurį naudojote kiaurą naktį.
  • Itin spartus įkrovimas suteikia energijos kelioms valandoms per kelias įkrovimo minutes.
  • Spartus belaidis įkrovimas 2.0 – greitas įkrovimas be laido.
  • Belaidis „Powershare“ galite naudoti savo telefoną įkrauti kitus telefonus, laikrodį ar net draugo telefoną.

Neprilygstama baterijos energija

„Galaxy S21 5G“ ir „S21+ 5G“ išmanioji baterija leidžia naudotis telefonu visą dieną – ir dar šiek tiek – iki 4800 mAh, o naujas energiją taupantis ekranas ir procesorius veikia iki 24 valandų net su 5G.2 Vertimas: Įdėkite nesibaigiantį slinkimą į testą.

5NM PROCESORIUS

Greičiausias kada nors sukurtas „Galaxy“ lustas

Didesnis greitis, daugiau galios ir daugiau intelekto 5 nm procesorius – šis procesorius yra pakankamai spartus, kad niekada neatsiliktų, todėl su juo galite nuveikti dar daugiau.3 Dabar nebėra sulėtėjimo.

SAUGUMAS

Bendrinkite tik tai, ką norite

„Galaxy S21 5G“ ir „S21+ 5G“ turi aukščiausio lygio saugos sertifikatą – („Samsung Knox“, apsaugantį jūsų telefoną nuo įsilaužimų ir „Knox Vault“ užšifruojantį jūsų biometrinius autentifikavimo duomenis. O su didesniu, mažesnės delsos ultragarsiniu pirštų atspaudo jutikliu jį galėsite atrakinti dar greičiau – net sausu pirštu.

ATSPARUS VANDENIUI – vanduo? Nesvarbu

IP68 klasės apsauga

5G

„HyperFast 5G“ galite akimirksniu atsisiųsti visą mėgstamo serialo sezoną. Su 5G suderinamas mikroschemų rinkinys užtikrina didesnį greitį, kad palaikytumėte ryšį, kai įkeliate ar atsisiunčiate. Na, o „HyperFast Wi-Fi“ greitai ir patikimai prijungs jus prie visko, ką mėgstate.

ŽAIDIMAI

Boso lygio žaidimų patirtis

120 Hz ekranas greitai reaguoja į lietimą ir sklandžiai veikia. Susiekite su 5G ir „Wi-Fi 6“, kad palaikytumėte ryšį realiuoju laiku – ir pakylėkite savo žaidimą į kitą lygį.

Dar tobulesnis žaidimas

Naujasis „Game Booster“ prioriteto režimas leis jums ir toliau sutelkti dėmesį į žaidimą, blokuojant skambučius ir pranešimus bei maksimaliai pagerinant „Galaxy S21 5G“ ir „S21+ 5G“ veikimą. Optimizuotas Unity Engine, sudėtingas AI stebi įrenginio naudojimą ir automatiškai koreguoja nustatymus, kad būtų užtikrinta geriausia patirtis – reguliuoja temperatūrą, bateriją ir atmintį, kol žaidžiate.

Dizainas

Telefono forma Jutiklinis
Fizinė visų ženklų klaviatūra (QWERTY)

Išmatavimai

Matmenys, mm Aukštis: 151.7 mm; Storis: 7.9 mm; Plotis: 71.2 mm
Ekranas Spalvos: 16 mln. spalvų; Apsauga: Corning Gorilla Glass 7; Raiška: 2400 x 1080; Įstrižainė: 6.2 „; Tipas(technologija): Dynamic AMOLED; Ekrano taškų tankis: 421 dpi
Svoris 171 g

Dalijimasis ir internetas

2G 2G; 2G tipas: GPRS / EDGE
3G 3G; 3G tipas: UMTS / HSPA
4G
5G Taip, gamintojui patvirtinus veiks ir „Telia” 5G tinkle
Bluetooth
Naršyklė
El. pašto klientas
IrDA
NFC
WiFi
VoLTE

Operacinė sistema ir programinė įranga

Meniu lietuvių kalba
MS Office
Operacinė sistema Android; OS versija: v11.0 + One UI 3.1
PDF peržiūra

Komunikacija

Paskutinių atsakytų / neatsakytų telefono numerių sąrašas
Konferencinis pokalbis
Paskutinių rinktų telefono numerių sąrašas
Praleisti skambučiai su nurodytais data ir laiku
MMS
SMS lietuviškais rašmenimis

Navigacija

Navigacijos įrenginys A-GPS; GLONASS; BDS; GALILEO
Navigacijos programinė įranga Google Maps

Aparatinė įranga

Įkroviklio tipas microUSB Type-C
Procesorius Aštuonių branduolių Exynos 2100 (5nm) 64-bit 1 x 2.9 GHz + 3 x 2.8 GHz + 4 x 2.2 GHz GPU Mali G78 MP14
Standartinė baterija 4000 mAh
Dažnis, Mhz GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
Vidinė atmintis 128 GB
RAM 8 GB
Sensoriai Akcelerometras, artumo jutiklis, aplinkos šviesos jutiklis, barometras, giroskopas, kompasas, pirštų atspaudų skaitytuvas
Sim kortelė 2 x nanoSIM
Jungtys microUSB Type-C 3.2, wireless charging

Kamera

Kamera Kitos funkcijos: Automatinis fazę nustatantis fokusavimas (PDAF dual pixel), 3x optinis artinimas, OIS, f/1.8 + telekamera f/2.0 + ultra plataus kampo f/2.2, Super Steady, auto-HDR, panorama; Raiška: 12 MP + 64 MP + 12 MP
Atskiras mygtukas fotografavimui / filmavimui
Blykstė Blykstės tipas: LED blykstė
Priekinė kamera Raiška, MP, ir kitos funkcijos: 10 MP
Filmavimas Filmavimas; Raiška, ir kitos funkcijos: 4320p@30fps,2160p@30/60fps, 1080p@30/60/120fps, 720p@960fps

Multimedia

Integruotas FM radio imtuvas
Žaidimai
Atminties kortelių palaikymas
MP3 grotuvas
Diktofonas
Video grotuvas

Papildomos funkcijos

Skaičiuotuvas
Kalendorius (užrašinė)
Laikrodis, data
Užrašų knygutė
2 SIM
Mygtukinis
Pritaikyta neįgaliems

Pakuotė

Pakuotė Komplektacija: Telefonas (integruota baterija), USB-C į USB-C duomenų perdavimo/įkrovimo kabelis, dangtelių atidarymo raktas, vartotojo vadovas
Atsparumas vandeniui

Pagrindinė informacija

Regioninis/SIM kortelės užraktas