Samsung Galaxy S21 Ultra 512GB

1,369.00 

Prekės nr: 4145 Prekės nr: 4145 Kodas: 1618. Gamintojas: .

Svarbu. Naujųjų S21 linijos telefonų komplektacijoje nebelieka: kroviklio ir ausinių. Dėžutėje rasite: telefoną ir USB laidą.

Akcija: Atiduokite seną ir sutaupykite. Grąžinę seną įrenginį, kaip nurodyta www.senainauja.lt, papildomai gaukite:

100 Eur premiją prie įrenginio vertės, įsigyjant Samsung Galaxy Samsung Galaxy Z Fold3 5G | Flip3 5G | S21 | S21+ | S21 Ultra 5G, Watch4 | Watch4 Classic, Tab S7 | Tab S7+ | Tab S7 FE,

50 Eur premiją prie įrenginio vertės, įsigyjant Samsung Galaxy A52s 5G,

30 Eur premiją prie įrenginio vertės, įsigyjant Samsung Galaxy Buds2 | Buds Live | Buds Pro.

Norint dalyvauti akcijoje ir gauti papildomą premiją, senojo įrenginio vertė turi būti mažiausiai 10 Eur. Pasiūlymas galioja nuo 2021 m. spalio 1 d. iki 2021 m. lapkričio 14 d. Daugiau informacijos www.senainauja.lt.

Daugiau apie akcijos sąlygas skaitykite čia.

Nepaprastas. Visais būdais

Pristatome „Galaxy S21 Ultra 5G“. Unikaliai išpjautas kameros kontūras sukels perversmą fotografijoje – jis leis vienu metu užfiksuoti tiek kinematografiškus 8K vaizdo įrašus, tiek neįtikėtinas nuotraukas. „Ultra“ su greičiausia „Galaxy“ kada nors turėta mikroschema, stipriausiu stiklu, 5G bei visą dieną veikiančia baterija atitiks visus Jūsų lūkesčius.

DIZAINAS

Revoliucinis dizainas

Pristatomas visiškai naujosios kameros dizainas savo paties kategorijoje. Tai ultra dydžio kamera su nukirstu kontūru, kurioje sklandžiai integruoti moderniausi lęšiai.

EKRANAS

Nekenkia akims

  • „Infinity-O“ ekranas
  • Dinaminis „Amoled 2X“
  • Akių komfortą užtikrinanti apsauga
  • Itin sklandus 120 Hz ekranas
  • 50% daugiau kontrasto
  • 100% spalvos gylis

Dinaminis „AMOLED 2X“

Ryškiausias ir patraukliausias ekranas „Galaxy“ išmaniajame telefone. „Galaxy S21 Ultra 5G“ sukuria nepamirštamą patirtį naudojant 1 500 taškų ir 100 % spalvų gylį tikslioms ir realybę atitinkančioms spalvoms sukurti, net ir šviečiant saulei.

Akių komfortą užtikrinanti apsauga

„Galaxy S21 Ultra 5G“ pritaiko mėlynąją šviesą, dėl to Jūsų akims to daryti nebereikia. Sumažindamas žalingą mėlynąją šviesą, telefonas ženkliai sumažina akių įsitempimą, todėl galite žiūrėti savo mėgstamus filmus ir po to lengvai užmigti.

Itin sklandus 120 Hz ekranas

Mūsų sklandžiausiai veikiantis slinkimo ekranas, kad spėtumėte peržiūrėti visus savo sklaidos kanalus. Sparčiai reaguodamas, šis ekranas užtikrina sklandų perėjimą su kiekvienu prisilietimu ir optimizuoja atnaujinimo greitį pagal tai, ką matote ir taip taupo bateriją Jūsų pomėgiams.

„S Pen“ suderinamumas

„S Pen“, skirtas „Galaxy S“ serijos telefonams suteikia nepakartojamą tikslumą. Naudodami „Wacom“ technologiją, nuo šiol galite redaguoti, retušuoti ir tikslinti kartu su trumpojo delsimo rašikliu. Pasinaudokite visais itin glotnaus ekrano privalumais, nesvarbu, ar naudojate kartu su „S Pen“ arba mėgstamais „Wacom“ suderinamais rašikliais.

„GORILLA GLASS VICTUS™“ – tvirčiausias stiklas

Tvirčiausias iki šiol išmaniajame telefone naudojamas „Gorilla“ stiklas, sukurtas, kad mažiau braižytųsi ir apsaugotų tiek telefono priekinę, tiek galinę puses.

Iš savo 8K vaizdo įrašo galite sukurti nepaprastus portretus

8K Video – tai didžiausia galima vaizdo įrašo raiška išmaniajame telefone, tai yra keturis kartus didesnė nei 4K. Įrašykite naudodami 8K 24fps bei paruoškite medžiagą, kuri yra kokybiškesnė nei kino teatre, įkelkite ir žiūrėkite „YouTube“ kanale.

Naudodami 8K Video Snap, galite sukurti nepaprastas didelės raiškos nuotraukas tiesiai iš 8K vaizdo įrašo. Taigi, Jums nereikės rinktis, fotografuoti ar filmuoti.

Sklandus ir stabilus, tačiau pilnas veiksmo

Įjunkite Super Steady ir „Galaxy S21 Ultra 5G“ fotografuos kaip veiksmo kamera. AI stabilizavimas pašalina peršokimus, taip sukuria sklandų vaizdo įrašą net ir judant.

Super Smooth 60fps Video užtikrina dinaminį kadrų greitį itin sklandžiam vaizdo įrašui, net ir esant silpnam apšvietimui. Automatiškai sureguliuoja fps, taigi vaizdo įrašas išlieka sklandus net ir pereinant iš dienos apšvietimo į tamsesnį.

PROFESIONALŲ KATEGORIJOS KAMERA

Didžiausia įmanoma išmaniojo telefono skiriamoji geba

108-megapixel camera užfiksuoja tiek daug detalių, kad galite priartinti ir sukurti daugiau papildomų nuotraukų. Šioje kameroje naudojami ryškių spalvų duomenys, kad užfiksuotų tikroviškas detales ir atspalvius, dėl to nuotraukos išlieka ryškios net ir saulėje.

„100X SPACE ZOOM“

Vienas lengvas prilietimas jums, vienas didžiulis šuolis priartinimui

Rodomas kitoje pastato pusėje stovinčios moters atvaizdas. Priartinę galite pamatyti, kad rankoje ji laiko skėtį. Priartinę dar labiau, galite matyti jos aiškų vaizdą. Priartinkite maksimaliai ir pamatysite jos skėčio vaizdą iš arti.

Pažangi dvigubo priartinimo sistema nuo šiol priartina greičiau, sklandžiau ir tiksliau nei priartinimo sistema, naudojama „Galaxy” serijos telefonuose. O susiejus su visiškai nauju „Zoom Lock“, kadrai yra stabilesni nei bet kada anksčiau.

Dvigubas priartinimas

„Galaxy S21 Ultra 5G“ pasižymi 3x ir 10x teleobjektyvo optiniais lęšiais, kurie persijungia kuo arčiau priartinant. Tokiu būdu, naudodami revoliucinį dvigubą lęšį ir AI sustiprinta „Super“ raiška, galite priartėti prie veiksmo vietos nežengdami nė žingsnio arčiau.

„Zoom Lock“ užraktas

Užtikrina, kad kadras būtų stabilus net ir be trikojo. Priartinus 20x arba daugiau, telefonas atpažįsta 2-3 sek. judesio stoką, dėl to „Zoom Lock“ įsijungia ir automatiškai stabilizuoja vaizdą.

Portraits pagražina veidą.

Studijos kokybę primenantis portreto režimas naudoją dirbtinį intelektą, kuris nuotraukose padeda perteikti tobulą apšvietimą – jis analizuoja veidus, apšvietimo kampus ir kryptis bei koreguoja ryškumą.

NAKTIES REŽIMAS

Užfiksuoja naktį kaip sapną

„Bright Night“ jutiklis padeda įmažinti ryškius, spalvotus vaizdus tamsiu paros metu, tai nepakartojama technologija, taikoma silpno apšvietimo fotografijoje. Fotografuokite didesniu greičiu su gerokai mažesniu triukšmu, kartu valdykite kadro ekspozicijos vertės trukmę.

5NM PROCESORIUS – greičiausias kada nors sukurtas „Galaxy“ lustas

  • 2X spartesnis dirbtinis intelektas
  • 20% spartesnis CPU
  • 35% spartesnis GPU
  • Iki 16GB RAM

„Galaxy“ pirmasis 5nm procesorius pasižymi neįtikėtina galia. Šis puikus atnaujinimas suteikia geresnes mokymosi ir išmanumo galimybes atsižvelgiant į kiekvieną „Galaxy S21 Ultra 5G“ aspektą.

SAUGUMAS

Užrakinkite

„Galaxy S21 Ultra 5G“ turi aukščiausio lygio saugos sertifikatą – („Samsung Knox“, apsaugantį jūsų telefoną nuo įsilaužimų ir „Knox Vault“ užšifruojantį jūsų biometrinius autentifikavimo duomenis. Didelis ultragarsinis piršto atspaudų jutiklis yra su pagerinta delsa ir sausų pirštų atpažinimo funkcija, kad įrenginio atrakinimas būtų sklandus ir tiklus.

Dangus virš architektūrinio statinio nuo nakties iki aušros, demonstruojant 5000 mAh baterijos ilgalaikę galią.

IŠMANUS AKUMULIATORIUS

Energija visos dienos metu

„Galaxy S21 Ultra 5G“ išmani baterija veikia visą dieną, net naudojant 5G. Šalia neįtikėtino dydžio 5000 mAh baterijos, įrenginys pasižymi naujuoju energiją taupančiu ekranu ir procesoriumi, tai leidžia telefonu naudotis ilgiau nei 24 valandas.

Su itin sparčiu įkrovimu įkraukite daugiau nei 50 % per 30 minučių naudodami 25 W kelioninį adapterį.

Spartus belaidis įkrovimas 2.0 – suteikia galimybę greitai įkrauti be laido.

Su „Wireless PowerShare“ galite naudoti savo telefoną įkrauti kitus telefonus, laikrodį ar draugo telefoną.

ATSPARUS VANDENIUI

Truputis vandens niekada nepakenkė – IP68 klasės apsauga

5G

„HyperFast 5G“ galite akimirksniu atsisiųsti visą mėgstamo serialo sezoną. Mūsų industrijoje pirmaujantis 5G lustas užtikrina pranašumą įkeliant arba siunčiantis bet kokią medžiagą. O hiperspartus „Wi-Fi“, pirmasis pasaulyje „Wi-Fi 6E“, gali itin greitai pasiekti didžiausią įmanomą spartą, tokiu būdu visuomet liksite užtikrinti ryšiu.

ŽAIDIMAI

Boso lygio žaidimų patirtis

120 Hz ekranas greitai reaguoja į lietimą ir sklandžiai veikia. Susiekite su 5G ir „Wi-Fi 6E“, kad palaikytumėte ryšį realiuoju laiku – ir pakylėkite savo žaidimą į kitą lygį.

Dar tobulesnis žaidimas

Naujasis „Game Booster“ prioriteto režimas leis jums ir toliau sutelkti dėmesį į žaidimą, blokuojant skambučius ir pranešimus bei maksimaliai pagerinant „Galaxy S21 Ultra 5G“ veikimą. Optimizuotas Unity Engine, sudėtingas AI stebi įrenginio naudojimą ir automatiškai koreguoja nustatymus, kad būtų užtikrinta geriausia patirtis – reguliuoja temperatūrą, bateriją ir atmintį, kol žaidžiate.

„S Pen“ rašiklis – tikslumas jūsų pirštų galiukuose.

Tai tiesa, tai pirmasis „S Pen“ rašiklis „Galaxy S“ serijos telefonams – perrašome mobiliojo telefonui taikomas taisykles pristatydami pažįstamą rašiklį, kuriuo rašysite lyg ant popieriaus. (Rašiklis į komplektaciją neįeina.)

Dizainas

Telefono forma Jutiklinis
Fizinė visų ženklų klaviatūra (QWERTY)

Išmatavimai

Matmenys, mm Aukštis: 165.1 mm; Storis: 8.9 mm; Plotis: 75.6 mm
Ekranas Spalvos: 16 mln. spalvų; Apsauga: Corning Gorilla Glass 7; Raiška: 3200 x 1440; Įstrižainė: 6.8 „; Tipas(technologija): Dynamic AMOLED; Ekrano taškų tankis: 516 dpi
Svoris 228 g

Dalijimasis ir internetas

2G 2G; 2G tipas: GPRS / EDGE
3G 3G; 3G tipas: UMTS / HSPA
4G
5G Taip, gamintojui patvirtinus veiks ir „Telia” 5G tinkle
Bluetooth
Naršyklė
El. pašto klientas
IrDA
NFC
WiFi
VoLTE

Operacinė sistema ir programinė įranga

Meniu lietuvių kalba
MS Office
Operacinė sistema Android; OS versija: v11.0 + One UI 3.1
PDF peržiūra

Komunikacija

Paskutinių atsakytų / neatsakytų telefono numerių sąrašas
Konferencinis pokalbis
Paskutinių rinktų telefono numerių sąrašas
Praleisti skambučiai su nurodytais data ir laiku
MMS
SMS lietuviškais rašmenimis

Navigacija

Navigacijos įrenginys A-GPS; GLONASS; BDS; GALILEO
Navigacijos programinė įranga Google Maps

Aparatinė įranga

Įkroviklio tipas microUSB Type-C
Procesorius Aštuonių branduolių Exynos 2100 (5nm) 64-bit 1 x 2.9 GHz + 3 x 2.8 GHz + 4 x 2.2 GHz GPU Mali G78 MP14
Standartinė baterija 5000 mAh
Dažnis, Mhz GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
Vidinė atmintis 512 GB
RAM 12 GB
Sensoriai Akcelerometras, artumo jutiklis, aplinkos šviesos jutiklis, barometras, giroskopas, kompasas, pirštų atspaudų skaitytuvas
Sim kortelė 2 x nanoSIM
Jungtys microUSB Type-C 3.2, wireless charging

Kamera

Kamera Kitos funkcijos: Automatinis daugiafunkcinis fokusavimas (PDAF+LAF), 10x optinis artinimas, OIS, f/1.8 + f/2.4 + f/4.9 + ultra plataus kampo f/2.2, Super Steady, auto-HDR, panorama; Raiška: 108 MP + 10 MP + 10 MP + 12 MP
Atskiras mygtukas fotografavimui / filmavimui
Blykstė Blykstės tipas: LED blykstė
Priekinė kamera Raiška, MP, ir kitos funkcijos: 40 MP
Filmavimas Filmavimas; Raiška, ir kitos funkcijos: 4320p@24/30fps,2160p@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 720p@960fps

Multimedia

Integruotas FM radio imtuvas
Žaidimai
Atminties kortelių palaikymas
MP3 grotuvas
Diktofonas
Video grotuvas

Papildomos funkcijos

Skaičiuotuvas
Kalendorius (užrašinė)
Laikrodis, data
Užrašų knygutė
2 SIM
Mygtukinis
Pritaikyta neįgaliems

Pakuotė

Pakuotė Komplektacija: Telefonas (integruota baterija), USB-C į USB-C duomenų perdavimo/įkrovimo kabelis, dangtelių atidarymo raktas, vartotojo vadovas
Atsparumas vandeniui

Pagrindinė informacija

Regioninis/SIM kortelės užraktas