Naujasis iPhone 8 ir iPhone 8 Plus

Naujosios kartos iPhone


„Apple iPhone 8“ ir „iPhone 8 Plus“ yra naujos kartos „Apple“ išmanieji telefonai, kurie gali pasigirti ikonišku, tačiau subtiliai atnaujintu dizainu, sparta, lenkiančia daugelį kompiuterių ir nuostabia kamera. Juk „iPhone“ yra tarsi išmaniųjų telefonų simbolis dėl savo dizaino, kokybės ir ypatingos spartos. „iPhone 8“ nelaužo tradicijų ir yra tiek pat įspūdingas, kiek ir pirmtakai.

IKONIŠKAS, TAČIAU PATOBULINTAS DIZAINAS


„iPhone 8“ ypatingas tuo, kad „Apple“ pagaliau atnaujino savo dizainą – juk „iPhone“ savo išvaizdos nekeitė nuo „iPhone 6“. Tiesa, Kupertino kompanijos flagmanų išvaizda visada buvo įspūdinga, todėl šiemet „Apple“ padarė tik subtilius, tačiau pastebimus pokyčius – „iPhone 8“ turi stiklinę galinę dalį. Dėl to naujasis „iPhone“ ne tik atrodo geriau, bet ir pagaliau gali pasigirti ypatinga inovacija – bevieliu krovimu!

Jaudintis nevertėtų ir dėl savo „iPhone“ patvarumo. „Apple“ panaudojo tvirčiausią stiklą pasaulyje, todėl įrenginys turėtų atlaikyti visus jūsų įprastus nuotykius.

ATSPARUMAS


„iPhone 8″ ir „iPhone 8 Plus“ yra atsparūs vandeniui ir dulkėms. Šie telefonai buvo išbandyti specialiose labaratorijose ir jiems oficialiai buvo suteiktas IP67 reitingas (po IEC 60529 standartu). Turime pastebėti, kad atsparumas vandeniui ir dulkėms gali sumažėti ar visai išnykti dėl įprasto įrenginių nusidevėjimo, tam tikrų smūgių ar pan.

BEVIELIS KROVIMAS


„Apple iPhone“ pagaliau palaiko bevielį krovimą. Qi standartas yra plačiai naudojamas visame pasaulyje, todėl savo telefoną tiesiog padėję ant specialaus padėklo galėsite krauti daugelyje kavinių, restoranų, oro uostų arba įsigiję papildomą bevielį kroviklį – tiesiog namuose!

PASAULIO POPULIARIAUSIA KAMERA TAPO DAR GERESNĖ


„iPhone 8“ su atnaujintu sensoriumi, kuris nuo šiol yra dar didesnis ir spartesnis. Be abejo, „iPhone 8“ gavo ir optinę vaizdo stabilizaciją, todėl jums netrukdys net ir drebančios rankos, o naktimis nuotraukos neišsilies.

Na, o pasirinkę „iPhone 8 Plus“ galėsite tapti tikru fotografu. Šis įrenginys turi net dvi atnaujintas galines kameras su patobulintu portreto rėžimu. Taip pat galėsite naudoti portreto apšvietimo režimą, kuris sukurs įspūdį, jog nuotrauka buvo daryta tikroje fotografo studijoje. Dažnai fotografuojantiems gatvėje ar gamtoje gali praversti nuotraukos kokybės nesuprastinantis dvigubas optinis priartinimas.

EKRANAS, TINKAMAS KIEKVIENAM


„iPhone 8“ turi vidutinio dydžio 4.7 colių ekraną, todėl tai yra įrenginys, kurį galite valdyti viena ranka. Turime pastebėti, kad „8“ ir „8 Plus“ ekranai skiriasi tik savo dydžiu ir raiška, todėl kokybės rinkdamiesi vieną ar kitą neaukosite. Abu telefonai gali pasigirti „True Tone“ ir „3D Touch“ technologijomis, kurios neturi analogų rinkoje. O pasirinkę „iPhone 8 Plus“ galėsite mėgautis milžinišku 5.5 colių Full HD raiškos ekranu.

PATS GALINGIAUSIAS PROCESORIUS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ RINKOJE


Naujasis „A11 Bionic“ procesorius yra galingesnis už kai kurių nešiojamų kompiuterių ekvivalentus. „A11“ turi keturis taupius branduolius, kurie net 70% spartesni už tokio paties tipo „A10 Fusion“ branduolius, o „A11“ du galingieji branduoliai gavo net 25% papildomos spartos. Mėgstantys žaidimus galės džiaugtis net 30% spartesniu grafikos procesoriumi. Tiesa, toks galingas procesorius ir grafika gali praversti ne tik įprastiems žaidimams…