Naujasis iPhone X

Sveiki atvykę į ateitį


„Apple“ vizija visada buvo sukurti „iPhone“, kurio priekinėje dalyje būtų tik ekranas. Šis įrenginys jus tiesiog įtrauks į kitą pasaulį. „iPhone X“ yra ypatingai protingas – jis gali atsakyti į jūsų lietimus, balsą ir net žvilgsnį. Su „iPhone X“ „Apple“ vizija pagaliau tapo realybe. Sveiki atvykę į ateitį.

Dizainas ir beribis ekranas


„iPhone X“ pagrindas yra ekranas. 5.8 colių „Super Retina“ ekranas puikiai tilps į jūsų rankas ir džiugins jūsų akis. Naujasis „iPhone X“ ekranas sukurtas naudojant visas naujausias technologijas, kurios leido sukurti įrenginį, kurio ekranas idealiai prisitaiko prie visų telefono kraštinių ir net kampų.

„iPhone X“ yra pirmas „iPhone“ su OLED ekranu. OLED technologija pagaliau išvystyta pakankamai, kad galėtų būti atkuriamos tikslios, gyvos spalvos su idealiu juodu atspalviu, ypatingu ryškumu ir 1 000 000:1 konstrasto santykiu.

„TrueDepth“ kamera


Nedideliame „iPhone X“ korpuse yra sutalpintos visos labiausiai rafinuotos technologijos. „Apple“ pagaliau sukūrė kameras ir sensorius, leidžiančius idealiai veikti „Face ID“.

Visiškai naujas dizainas ir intuityvūs gestai


„iPhone X“ priekyje ir gale yra pats tvirčiausias stiklas rinkoje. Telefono šonuose – ypač tvirtas aliuminis. Net ir su tokiu įspūdingu dizainu šis „Apple“ flagmanas yra atsparus vandeniui ir dulkėms. Be to, „iPhone“ pagaliau turi ir bevielį krovimą!

„iPhone X“ galėsite valdyti žmogui įprastais gestais. Vietoje mygtuko paspaudimo, tiesiog braukite pirštu.

„Face ID“

Saugi autentifikacija


Jūsų veidas nuo šiol yra ir jūsų slaptažodis. „Face ID“ yra nauja ir ypač saugi galimybė patvirtinti savo tapatybę, naudojanti naująją „True Depth“ kamerą.

Veido modelis


„TrueDepth“ kamera leidžia naudotis „Face ID“ technologija. Ji analizuoja virš 30-ies tūkstančių ant jūsų veido sugeneruojamų nematomų taškų ir taip sukuria idealų jūsų veido modelį.